1 / 12
Се издава целосно опремен стан од 60м2 во центар на Скопје
500 €
Цената не е фиксна
15.02.2023 13:00

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

60 m²

Греење:

Централно

Спрат:

5 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација:

Запад

Се издава нов стан од 60м2 во Скопје кај Универзална сала. Станот е целосно опремен и истиот располага со спална, бања, дневна соба, трпезарија, кујна и балкон. Има централно парно, клима, микро, машина за перење алишта, машина за перење садови, кафемат, смарт телевизор, итн. Паркинг има пред самата зграда од ПОЦ. Сметките се околу 50 евра.
КОНТАКТ: 072304280

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Tatjana
Потврден огласувач
072304280
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам