1 / 12
Viluskar - Stacker - Elektrichen
2.590 €
3.000 €
24.03.2023 12:59

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Brand: EP Equipment
Model: EST122 ili EST152
Sostojba: Nov
Visina na podiganje: 3000mm ili 3600mm
Nosivost: 1.200kg - 1.500kg
100% elektrichen⚡
Polnach: Vgraden🔌
Digitalen Displej
🛡️Garancija: 12 meseci🛡️
🛠️Obezbeden servis i rezervni delovi🔨
Najnov model so najsovremena tehnologija🆕 Proizvodstvo: 2023
Dostapnost: Na Lager
🔥 Akciska Cena: Od 2590 € + 18% DDV 🔥
www.viluskar.com
nenad@viluskar.com

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Виљушкар и ракување со товар

Се продава од: Претпријатие

ХЕЛИ Виљушкари ДООЕЛ
Ул. 11 Ноември бб, индустриска зона Бедиње
Потврден огласувач
076710270
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам