1 / 12
BMW X1 - 2.0 2011 M Paket (xDrive)
11.500 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

21.05.2023 17:09

Бутел / Скопје

Марка:

BMW

Модел:

X 1

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

300000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2024

Сила на моторот:

105 kw / 143 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Se prodava BMW X1 2.0 2011
xDrive
M Paket
Greaci na Sedista
Golem ekran
Navigacija
Senzori
Vnatre enterior so se krov - All Black
Manual Menjac
Servisiran
Novi Gumi so 5 godini GARANCIJA
Registracija so Zelen Karton do Januari 2024g.
MOZNA ZAMENA
Prednost ponovo AUDI A4/5/6 ili Q3/Q5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Zimri
Потврден огласувач
0038971700007
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам