1 / 5
Skania 360 - 124c MIKSER
20.000 €
22.000 €
22.03.2023 17:16

Кисела Вода / Скопје

- Камионот е во одлична работна состојба , моментално вози локал во Скопје
- Година на производство 1997
- Гуми 70%
- Буре 9 кубика

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава / Можна е замена од:

Pepi
Потврден огласувач
077600970
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам