1 / 12
Nokevanje i kratok prestoj
1 €
16.03.2023 13:00

Аеродром / Скопје

Број на соби:

1

Квадратура:

40 m²

Греење:

Струја

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Луксузен

Лифт:

Да

Година на градба:

2020

Година на реновирање:

2023

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Porta Aerodrom

Apartmanot e luksuzen i pogoden za iznajmuvanje za prva bracna nok, zaprosuvanja, rodendensko iznenaduvanje za sakanata licnost i slicno

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Zoran
Aerodrom
Потврден огласувач
075262125
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам