1 / 11
Се продава дел од стамбена куќа
115.000 €
120.000 €
24.03.2023 18:52

Куманово / Куманово

Број на соби:

4,5

Квадратура:

142 m²

Број на спратови:

Високо приземје

Греење:

Струја

Дворна површина:

60 m²

Тип на домот:

Дуплекс - Лепена куќа

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

1960

Година на реновирање:

2010

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Север

Адреса:

JNA 64 i Orce Nikolov

Се предова дел од стамбена куќа која е на површшина од 474 м2 поделена на 3 еднакви делови, секој од деловите поседува свој влез посебен струја и вода. Куќата е локациски на ЈНА 64 но влезот е од Орце Николов улица.
Куќата е со станбена површина средена комплетно 116 М2 и мезанин од 32 М2. Посебен имотен лист чиста без хипотека. Се еднесува на еден дел од лепена куќа.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Ivan
Потврден огласувач
00 389 70 288 443
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам