1 / 11
Kukja vo bedinje
100.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.02.2023 11:27

Куманово / Куманово

Број на соби:

8

Квадратура:

225 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

600 m²

Тип на домот:

Мулти семејна куќа

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

4 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 2 Паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

11 noemvri br:158

Se prodava kukja vo bedinje so komplet dokumentacija
Kukja 225m2 so nedovrshen 3 sprat
Dvorsko mesto 300m2. so basca 300m2
Moze da se vidi sekoe vreme
Stefan 078 666 795

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Stefan
Потврден огласувач
078666795
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам