1 / 1
Mashina za sadovi ELECTROLUX
9.000 МКД
Цената е фиксна
10.03.2023 11:23

Гази Баба / Скопје

Odlichna mashina Marka EUROLUX
Made in Sweden
Raboti odlicno bez problem
Chisti sadovi chashi fildzani bez damka

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Машини за миење садови

Се продава од:

Steff
Потврден огласувач
077899968
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам