1 / 2
Izrabotka na Hairpin nogarki
300 МКД
19.05.2023 09:23

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Izrabotka na Hairpin nogarki. Dimenzii od 15cm do 110 cm.
Cenata zavisi od goleminata, pocnuvajki od 300 den

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси и столици

Се продава од:

Vasko
Потврден огласувач
070 208 985
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам