1 / 3
Se prodavaat dva placa nad pekara đjoše
100 €
28.03.2023 11:47

Куманово / Куманово

Квадратура:

900 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodavaat dva placa nad pekara đjoše so golemina po 450m2,urbanizirani i so markici za gradba.

Info na tel 078 335 166

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

X
Потврден огласувач
00000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам