1 / 1
Парцели во Куманово
20.000 €
05.02.2023 13:31

Куманово / Куманово

Квадратура:

1011 m²

Тип на земјиште:

Останато

Се продаваат две парцели на Пчински пат во Куманово

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Душко Серчевски
Потврден огласувач
078445536
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам