1 / 4
HAULOTTE H15 scissor lifts platforma makaza
12 МКД
500.000 МКД
12.03.2023 22:50

Гостивар / Гостивар

Se prodava ili iznajmuva digalka za rabota na visina od 15m.
Dizel
6x2m
Na firma plus ddv

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Градежни машини

Се продава од:

Sasho
Потврден огласувач
070314490
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам