1 / 6
HAULOTTE H15 scissor lifts
12.000 €
03.03.2023 21:05

Гостивар / Гостивар

Digalka za rabota na visina od 15m.
Stabilizatori , dizel,se upravuva od gore.
Rasklopena 6mx2m
4x4

Cena +ddv

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Останато

Се продава од:

Sasho
Потврден огласувач
070314490
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам