Niva vo s.Vojnik 1950 m2 (5 EUR/m2)
5 €
18.03.2023 07:38

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

1930 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Niva vo s.Vojnik 1930 m2

Katastarska opshtina: Vojnik
Imoten list br: 249

Cena 5 EUR/m2

Kontakt mozhe na telefon i na viber.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

LASTE
Потврден огласувач
070 640 113
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам