1 / 3
Se izdava plac do pat vo Dobroshane (do Detoil)
400 €
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
06.02.2023 17:36

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

1295 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Izdavam plac pod kirija, 1295m2, urbaniziran, markica za deloven prostor.
Moze da se izgradi zgrada na 3 sprata, sekoj sprat po 513m2 ili vkupno 1540m2 i 15 parking mesta.
Ima voda, struja za domakjinstvo 220V i industriska struja 380V.
Placot se naogja na patot Kumanovo-Sv.Nikole od leva strana do benzinska pumpa Detoil na vlez vo s.Dobrosane.

Viber +38970200125

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се изнајмува од:

Dragan
Потврден огласувач
70200125
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам