1 / 4
Se izdava stan na 3MUB
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

10.02.2023 10:45

Куманово / Куманово

Број на соби:

2

Квадратура:

55 m²

Греење:

Струја

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Година на градба:

2010

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Запад

Адреса:

3MUB

Se izdava stan na 3MUB karsi slatkarnica julija
Pogoden za kancelarija
Povrsina 55m²

Prazen.

Sloboden od 01.april.2023

Cena po dogovor.

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Dejan
Потврден огласувач
078234236
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам