1 / 11
Se prodava stan vo Karposh 4
1.100 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

07.02.2023 18:12

Карпош / Скопје

Број на соби:

4

Квадратура:

95 m²

Греење:

Централно

Спрат:

Приземје

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

Karposh 4

Se prodava stan vo Karposh 4 na prizemje, na glavnata ulica, 95 m2, po imoten list, kaj furnata Specijal, pogoden za stambena i delovna namena, izleguva na dvete strani na zgradata. Stanot e renoviran, ima dneven pretoj, 3 spalni, terasa i podrum od 7 m2.Priklucen na gratsko parno. Podetalni informacii na 078 24 24 87.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Cvete
Потврден огласувач
078242487
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам