1 / 5
Се продава PC под гаранција
9.000 МКД
Цената е фиксна
02.06.2023 22:57

Штип / Штип

Xaрд диск HDD:

160 GB

РАМ Меморија:

8 GB

Модел на процесор:

Intel Pentium

Тип на хaрд диск:

SSD

Се продава десктоп компјутер со:

- CPU Intel Pentium G6400 4.0GHz
- MB ASUS PRIME H410M-K R2.0 LGA 1200
- RAM Kingston DDR4 8GB 2666 MHz
- SSD Adata 120GB SATA3
- Intel® UHD Graphics 610
- Case Logic K2
- PSU Cooler Master Elite v3 400w
- Windows 11
- Гарантен лист и фискална сметка

Купен е од Сетек и сите делови имаат гаранција до Август 2025 год, рамот до 2027 год.

Гратис тасатура и бежичен маус.

Категорија: Компјутери / Десктоп компјутери

Се продава од:

Трајче
Потврден огласувач
072216237
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам