1 / 2
Budget Gaming PC: Fx-8350, R9 270
250 €
Цената не е фиксна
11.05.2023 12:08

Карпош / Скопје

Xaрд диск HDD:

1 TB

РАМ Меморија:

8 GB

Модел на процесор:

Останато

Тип на хaрд диск:

HDD

Процесор: AMD Fx-8350
Графичка: Radeon R9 270
RAM Меморија: 8 GB
HDD Меморија: 500 GB
Напојување/ PSU: Cooler Master Elite V3 500W

Оперативен Систем: Windows 10

Телефон за контакт: 070 247 061

Категорија: Компјутери / Десктоп компјутери

Се продава од:

Димитар
Потврден огласувач
070 247 061
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам