Kupuvam kuka do 75000 evra
75.000 €
Цената е фиксна
18.02.2023 22:24

Куманово / Куманово

Број на соби:

5

Квадратура:

150 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Друго

Дворна површина:

150 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Празен

Година на градба:

1111

Година на реновирање:

1111

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Kumanovo

Kupuvam kuka na okolina bolnica i zelen pazar....

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се бара од:

Korisnik
Потврден огласувач
071357590
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам