1 / 7
Peugeot 307
3.700 €
30.05.2023 06:36

Бутел / Скопје

Марка:

Peugeot

Модел:

307

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2023

Сила на моторот:

80 kw / 109 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava Peugeot 307, 1.6 HDI, 2008 godina, registrirano, vo odlichna sostojba. Voziloto poseduva dvozonski klimatronik, avtomatski svetla i brisachi, tempomat, elektrika na stakla. Voziloto ima smenet nov set i nov akumulator.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Jovica
Потврден огласувач
070885528
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам