1 / 5
SE IZDAVA DELOVEN OBJEKT VO PORANESNA PARTIZANKA
По Договор
04.05.2023 11:09

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

700 m²

Se izdava deloven prostor samo za KAZINO vo poranesta partizanka upravna zgrada 700m2 deloven prostor ima i 450m2 privaten praking.
Info 070 208 251
Info 070 208 251
Info 070 208 251

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Индустрија и Работилница

Се изнајмува од:

Filip
Потврден огласувач
0000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам