1 / 1
Se prodava nov vednas vseliv stan
870 €
910 €
01.06.2023 21:18

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

84 m²

Греење:

Друго

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југ

Адреса:

V.S Bato

Se prodava stan

Informacii : 078273662

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Private person
Потврден огласувач
+38972256901
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам