1 / 9
Bager
26.000 €
Со вклучен ДДВ
06.06.2023 15:14

Долнени / Прилеп

Se prodava bager Takeuchi 9.5tona 2006god vo ekstra sostojba Za povejke info na 📲 071 238 480
Cena 26000.eur so ddv

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Градежни машини

Се продава / Можна е замена од:

Adnan
Потврден огласувач
071238480
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам