1 / 12
Индустриски објект во индустриска зона Карпош
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

23.05.2023 11:12

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

3120 m²

Се продава нов индустриски објект во индустриска зона Карпош, ул.7 бр.20, Куманово, веднаш до регионалниот пат за Крива Паланка, со квадратура од 3120 м2, погоден за секаков вид на индустрија. Цена по договор.

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Индустрија и Работилница

Се продава од:

MAKKAN HEALTH
Потврден огласувач
077699001
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам