Se prodava stan
1.111.111 €
04.03.2023 14:49

Куманово / Куманово

Број на соби:

4

Квадратура:

97 m²

Греење:

Централно

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Година на градба:

2011

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Dragan Stoparevik 10 -III MUB(Elida Market)

Se prodava stan po moznost i namesten. Cena po dogovor.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Valentina
Потврден огласувач
070639461
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам