1 / 2
Plac / Плац
60 €
13.02.2023 23:03

Куманово / Куманово

Квадратура:

344 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продава плац 344 m2
Маркица за градба од 108m2(лепенка)
Локација : Народна Револуција
Цена 60е m2

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Д.Ѓ
Потврден огласувач
070926909
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам