1 / 9
Izrabotka na masi, barski stolici i Hairpin nogarki
300 МКД
19.05.2023 09:23

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Izrabotka na:

Klub masi precnik na plotnata 65cm, vkupna visina 48cm. Cena 8500 den

Barski stolici dimenzii: sedishte 36cm, vkupna visina 80cm, precnik na sedishte 36cm, precnik na nogarki 50cm.
Sedishteto e tapacirano so eko koza. Cena 3500 den

Hairpin nogarki dimenzii od 15cm do 110 cm. Cenata zavisi od goleminata, pocnuvajki od 300 den

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси и столици

Се продава од:

Vasko
Потврден огласувач
070 208 985
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам