1 / 2
Se izdava deloven prostor
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

21.05.2023 22:20

Куманово / Куманово

Se izdava deloven prostor od 52m2 i podrumski del od 43m2 na bul.Oktomvriska revolucija 45/4 sproti NLB banka poranesen DMD Pneumatika inf ns tel 078 445053 cena po dogovor

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Останато

Се продава од:

xxl
Потврден огласувач
078445053
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам