1 / 8
Mercedes Benz E 200 CDi
10.700 €
03.05.2023 09:05

Тетово / Тетово

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

E 200

Година:

2012

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2023

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Се продава Mercedes Benz E 200 CDi 136кс Avtomatic 2012 год со поминато 195,500км , од опрема поседува:
- ABS, ESP, Серво волан
- Темпомат
- Навигација
- Електрика на прозори и ретровизори
- Автоматски двозонски клима уред
- Алуминиумски фелни
- Паркинг сензори
- Кожен ентериер
- Ел подесување на седишта
и останата опрема
Возилото е редовно сервисирано и регистиррано до Јуни 2023 со зелен картон.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

AVTO CAJKA
Маршал Тито бб. Тетово
Потврден огласувач
070 256 090
Испрати Е-маил до огласувачот

Opel Zafira 1.6 i 2008

5500 €

Citroen C3 1.4 бензин-метан

3690 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам