1 / 5
Dvoetazno Sito Kleemann
По Договор
16.02.2023 09:00

Прилеп / Прилеп

Sitoto e opticki i tehnicki vo predobra sostojba so 7700 rabotni sati,2018 godina,40000kg,povrsina na sito 6100m x 1800mm.Za povejke info javetese.

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Градежни машини

Се продава од:

Xxxw
Потврден огласувач
078300239
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам