1 / 12
Renault clio 1.5 dci
7.200 €
31.05.2023 14:11

Тетово / Тетово

Марка:

Renault

Модел:

Clio

Година:

2013

Гориво:

Дизел

Километри:

150000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2022

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Renault clio 1.5 dizel 2013 god voziloto e vo besprekorna sostojba sega e doneseno potrosuvacka 5/100 km.cena 7200 evra.tel.078284552......

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Vlade
Потврден огласувач
078284552
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам