1 / 4
3G modem
600 МКД
Цената е фиксна
22.03.2023 18:56

Куманово / Куманово

Prodavam 3G WIFI modemi, za vikendici za vo kola za na odmor vo stranstvo ili na mesta kade sto nema druga opcija za internet. Rabotat samostojno so sim karticka bez potreba od kompjuter.Koristat baterija ili rabotat kontinuirano ako se ostavi na polnac, inaku se polni so polnac za telefon so mikro usb kabel. Fiksna cena 600 denari parce

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Останато

Се продава од:

Dragan
Потврден огласувач
071248783
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам