1 / 2
Se prodava niva vo selo Pcinja
По Договор
Денес 09:59

Куманово / Куманово

Квадратура:

3652 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Se prodava niva od 3652m2 vo S.Pcinja Kumanovo. Nivata ima priklucok na sistem za navodnuvanje, ramna i e do samiot pat .Broj na katastarska parcela 271 .Cenata e mnogu povolna Inf na tel 077/982-123 ili 076/440-344

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

1
111
Потврден огласувач
1111111111
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам