1 / 2
Продажба на куќа
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

24.02.2023 14:29

Куманово / Куманово

Број на соби:

4

Квадратура:

80 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

13 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југ

Адреса:

Bratstvo Edinstvo 37a

Се продава куќа, на улица Братство Единство 37а, во центар на Куманово до градскиот стадион.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Milos
Потврден огласувач
078303004
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам