1 / 11
PC Husk i3 lga 1155
100 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

24.03.2023 08:49

Охрид / Охрид

Испраќам по карго    

Xaрд диск HDD:

160 GB

РАМ Меморија:

8 GB

Модел на процесор:

Intel Core i3

Тип на хaрд диск:

HDD

Ispraven socuvan
sodrzi:
kuciste,
napojuvanje
maticna ASRock H61M-DGS
https://www.asrock.com/mb/Intel/H61M-DGS/
kuler intel
procesor i3-3240 3M Cache, 3.40 GHz
https://ark.intel.com/content/www/us/en/ark/products/65690/intel-core-i33240-processor-3m-cache-3-40-ghz.html
ram 8gb ddr3
test hdd gratis

Категорија: Компјутери / Десктоп компјутери

Се продава од:

Slobodan
Потврден огласувач
070983472
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам