1 / 5
HP EliteDesk 800 G2 Mini 16GB RAM
200 €
Цената е фиксна
20.05.2023 20:52

Гази Баба / Скопје

Xaрд диск HDD:

160 GB

РАМ Меморија:

16 GB и повеќе

Модел на процесор:

Intel Core i5

Тип на хaрд диск:

SSD

PERFEKTEN KOMPJUTER SO WINDOWS 10 - 200 EVRA
4 KOM. ZA PRODAZBA

Категорија: Компјутери / Десктоп компјутери

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам