1 / 7
Komplet Trpezariska Masa & 6 Stolici
11.000 МКД
31.05.2023 08:19

Чучер Сандево / Скопје

Komplet trpezariska masa temno staklo i 6 stolici. Sochuvani vo super sostojba 250evra

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси и столици

Се продава од:

Vlado
Потврден огласувач
075522020
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам