1 / 4
Se prodava stan 70m2
75.000 €
20.03.2023 12:44

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

70 m²

Греење:

Друго

Спрат:

7 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

3 Ta Mub

Se prodava stan so vkupna povrsina od 70 m2 i podrum od 3 m2. Stanot raspolaga so dnevna ,spalna i detska soba .
Se prodava polu namesten
Lokacija : 3 Mub 172 za povekje info : 076/535-327

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Davor
Потврден огласувач
076535327
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам