Se prodava semejna kuca
360.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.03.2023 15:44

Куманово / Куманово

Број на соби:

15

Квадратура:

600 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

900 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1980

Година на реновирање:

2015

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

3 Паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

Tode Dumba 103

Kucata se prodava 340000 evra

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

дејан
Потврден огласувач
072573397
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам