1 / 10
Astal, stolici I tepisi
1 €
01.04.2023 10:59

Куманово / Куманово

Se prodavaat
6 stolici ( 300eu)
Trpezariski astal (170 eu)
Klub masicka (80 eu)
Tepisi 2 kom (90 eu)

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси и столици

Се продава од:

Filip
Потврден огласувач
078628900
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам