1 / 11
се издава нов деловен простор
По Договор
02.03.2023 17:20

Прилеп / Прилеп

Се издава нов деловен простор 380 м2, во строг центар. Деловниот простор е на 3 ката , плус подрум. Цена по договор
контакт телефон 070259509 Ице

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Останато

Се продава од:

Ice
Потврден огласувач
070259509
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам