1 / 1
PRODAVAM PLAC ZA PAT NAKAJ STRNOVAC
7 €
16.05.2023 20:33

Куманово / Куманово

Квадратура:

3000 m²

Тип на земјиште:

Останато

Prodavam plac 3000kvadrata lokacija nakaj strnovac banja na glaven pat barajte na ovoj broj 070372579 nadica

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Oglas
Потврден огласувач
078428097
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам