1 / 1
Prodavam kukja, kuća i niva Karpoš(RajkovaKuća)
1 €
17.04.2023 17:42

Куманово / Куманово

Број на соби:

8

Квадратура:

200 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Дрва

Дворна површина:

1300 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Југ

Адреса:

Ul.120 br.35 Karpoš Kumanovo

Kuća prizemje i sprat so dvor od 1300m2. Kućata se naodja vo Karpoš (Rajković Kuća) ul. 120 br.35
Nivata e prodadena
Telefon za kontakt 071234442

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Igor
Потврден огласувач
075606139
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам