1 / 1
Kuca
198.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.03.2023 18:58

Куманово / Куманово

Број на соби:

14

Квадратура:

360 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

150 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1985

Година на реновирање:

2014

Број на балкони:

Тераса + 4 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Запад

Адреса:

Dr riba blizo zentar

Во објектот се наоѓаат 3 станбени единици од околу 85 до 90 метри квадратни napravena kao zgrada sekoj stan si ima poseban vlez. Од нив, 2 стана имаат балкони. Дополнително, има 2 соби на поткровјето со околу 60 метри квадратни и 40 метри квадратни тераси. Приклучен е мијалник и вода, можете да го пренамените во стан со kuca 4 единици. Надвор од куќата има патека лево со 2 паркинг места и десно од куќата има градина со bunar. Вкупен станбен простор од 360м2 и тераси од 40м2 кои можат да бидат покриени за да се направат повеќе соби од него.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Oliver
Потврден огласувач
491628000517
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам