1 / 4
Se prodavaat masi i stolici / Се продаваат маси и столици
1 €
Цената не е фиксна
18.03.2023 13:00

Пробиштип

Се продаваат маси и столици.
За повеќе инфо на следните броеви:
078 337 259 - Соња
078 303 377 - Диме

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси и столици

Се продава од:

Dalibor
Потврден огласувач
078251716
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам