1 / 5
Se prodavaat stanovi vo centar, nova gradba
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

23.05.2023 20:07

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

86 m²

Греење:

Нема

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Година на градба:

2023

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Pere Tosev br.17

Se prodavaat stanovi so povrsina od 86m2.
Stanovite raspolagaat so dnevna, kujna, trpezarija, tri spalni sobi, dva toaleta (banja i gostinski toalet) i terasa.
Za sekoj stan e predvideno parking mesto vo sopstvena parcela.
Povekje informacii na telefon.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Filip
Потврден огласувач
078720022
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам