1 / 1
Се продаваат два дуќани во строг центар во Прилеп
По Договор
14.04.2023 11:36

Прилеп / Прилеп

Се продаваат два дуќани во строг центар во Прилеп од 6 и 7 м2..

Повеке инф: 077920413

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Останато

Се продава од:

Ducati
Потврден огласувач
077954904
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам