1 / 6
Iznajmuvanje na Magacinski prostor
150 МКД
07.03.2023 20:33

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов


Se izdava deloven objekt za magacin ili proizvodstven pogon nova gradba 600 m2 so kancelarii WC, pristapen za sleperi i viljuskari povrsina okolu objektot e uredena i se prostira na 6000m2. Obezbeden so alarm, kameri,kompletno osvetluvanje poveke informacii na tel.078325876 Miki

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Магацини

Се продава од:

Miki
mida.sped@yahoo.com
Потврден огласувач
0038978325876
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам