1 / 8
KUMANOVO CENTAR
1 €
30.05.2023 14:05

Куманово / Куманово

Квадратура:

45 m²

Iznajmuvam deloven prostor vo Kumanovo, centar, pocetok na ul. Mosa Pijade (proevski sokak).
Informacii na telefon 078 497 422

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Канцеларија

Се изнајмува од:

Simo
Потврден огласувач
078 497 422
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам